PrisijungtiKompaktiškas stalinis kompiuteris LENOVO ThinkCentre M910 Tiny yra toks nedidelis, kad lengvai telpa į knygų lentyną ar po stalu. Sukurtas darbui ekstremaliomis sąlygomis, šis kompiuteris atsparus nedideliems smūgiams, temperatūrų pokyčiams, dulkėms, todėl puikiai atliksite darbus ir galėsite visą dėmesį sutelkti į savo verslą.

Iki 96 proc. mažesnis palyginti su tradiciniu stalinio kompiuterio korpusu, LENOVO M910 Tiny yra itin kompaktiškas. Jį be vargo pritvirtinsite ant sienos, padėsite prieš monitorių ar po stalu tiek horizontalia, tiek vertikalia padėtimi. 

Matykite didesnius paveikslėlius

LENOVO M910 Tiny išplečia stalinių kompiuterių galimybes ir didina darbo našumą – su M910 Tiny naudokitės iki trijų nepriklausomų ekranų, ar keturių ekranų Mosaic režimu. Kompiuteris idealiai pritaikytas finansinių ir kūrybinių industrijų daugiafunkcinės multimedijos poreikiams.

Didesnis nereikšia geresnis

Negalima apsigauti dėl miniatiūrinės kompiuterio išvaizdos LENOVO M910 Tiny  turi 7 kartos Intel® Core ™ procesorių, PCIe SSD saugyklą, todėl su didelės apkrovos multimedijos kūrimo, grafinio dizaino ar kt. programomis galėsite dirbti kur kas efektyviau.

Pagalba nuotoliniu būdu

Didelio našumo Intel® Core ™ vPro ™ procesorius leis Jūsų IT komandai prisijungti prie kompiuterio nuotoliniu būdu ir atlikti programinės įrangos atnaujinimus bei išspręsti trikdžius visų kompiuterių tinkle, taip taupant valdymo išlaidas. 

Sukurtas verslui – pritaikytas gyvenimo būdui

LENOVO ThinkCentre M910 Tiny yra itin patvarus ir visiškai pateisina savo vardą – kompiuteris atitinka griežtus „Military Specification“ reikalavimus ir net 200 kokybės testų. Šis įrenginys ne tik atsparus nedideliems smūgiams bet ir veikia esant – 20℃  ar + 60℃  laipsnių temperatūroms.