PrisijungtiNuo naujausios operacinės sistemos iki patobulintos klaviatūros – patikimas Lenovo V110 atitiks Jūsų verslo poreikius šiandien ir ateityje. Šį 15.6" colių įstrižainės, modernaus dizaino nešiojamąjį kompiuterį su aukštos raiškos ekranu, puikiai veikiančiu tiek lauke, tiek patalpose įsigysite už prieinamą kainą.

  • Windows 10 Pro siūlo išplėstą Start meniu, naują naršyklę ir Cortana – jūsų asmeninį skaitmeninį asistentą.
  • Kai norite dirbti kartu su kolegomis, Lenovo V110 galite atversti 180° laipsnių kampu ir taip pasidalinti esančia ekrane informacija.
  • Pasirinktinai Lenovo V110 turi 15.6" colių įstrižainės HD ekraną, kuris leidžia mėgautis ryškiu ir aiškiu vaizdu 16:9 plačiaekraniame formate, taip pat spindesio technologiją, padedančią sumažinti akių įtampą.
  • Kai kalbama apie verslą, ypač svarbus saugumas. Į Lenovo V110 integruotas Trusted Platform Modulemodulis turi failų šifravimo, slaptažodžio, įkrovos apsaugas bei kt. V110 taip pat turi daugybę jungčių, įskaitant itin greitas USB 3.0, HDMI ir VGA.
  • Mažiau nei vieno colio storio ir 2.1 kg svorio Lenovo V110 neturi tarpų tarp klaviatūros klavišų, todėl užkerta kelią nešvarumų ir dulkių kaupimuisi, kuris per tam tikrą laiką galėtų pabloginti našumą.

*Prekyboje nuo kovo 20 d.

Lenovo V110 kompiuterių sąrašas >>