PrisijungtiStraipsniai

Šventinei prekybai – tiek smulkiesiems verslininkams, tiek ir didiesiems tinklams – persikeliant į internetą, suaktyvėja ir kibernetiniai nusikaltėliai, siekiantys išnaudoti el. parduotuvėse pastebimas saugumo spragas. Skaičiuojama, kad karantino laikotarpiu kibernetinių grėsmių, kuomet bandoma prisijungti prie įmonių tinklų ar siunčiami laiškai su užkrėstais prisegtukais, padaugėja net iki 30 proc. Ekspertai dalijasi pagrindiniais patarimais, kaip el. parduotuvėms apsisaugoti nuo šių grėsmių ir tuo pačiu apsaugoti savo klientus.

Skaityti daugiau...

Iki šiol Lietuvos įmonės prie debesijoje veikiančių IT saugumo paslaugų valdymo pereiti neskubėjo. Atėjus antrajai „Covid-19“ bangai, tampa akivaizdu, kad pandemijos sąlygomis teks gyventi ilgiau, nei iš pradžių tikėtasi, o koronavirusas ir su juo susiję apribojimai apskritai pakeitė iki šiol buvusius darbo įpročius. Darbas nuotoliniu būdu daugeliui įmonių tampa savaime suprantama praktika. Pastebima, kad net pandemijai pasibaigus, dauguma įmonių svarstytų savo darbuotojams ir toliau teikti galimybę rinktis dirbti per nuotolį. Nenuostabu, kad su nuotoliniu darbu susijusių prekių ir paslaugų paklausa nuosekliai kyla visame pasaulyje, sako ESET kibernetinio saugumo sprendimus platinančios bendrovės vadovas Tomas Parnarauskas.

Skaityti daugiau...

FUNKCIONALUMAS ir DIZAINAS

2017 HP EliteDisplay E-SERIJA

Atraskite  naujuosius HP EliteDisplay E-serijos monitorius: 21.5, 23, 23.8 ir 24 colių įstrižainės. Puikus vaizdas, efektyvumas ir ergonomiškumas šiuolaikinio verslo poreikiams.

Skaityti daugiau...

Patvarus dizainas

Būkite tikri, kad su HP 250 galėsite tuo pat metu dirbi su daugybe programų be jokių trikdžių. Itin patvarus korpusas apsaugo nešiojamąjį kompiuterį ir suteikia jam profesionalią bei solidžią išvaizdą.

Sukurtas verslui

Patikimi Windows 10 Pro, galingi naujausi Intel® Core™ i3/i5 procesoriai su papildoma DDR4 atmintimi.

Skaityti daugiau...

Kompaktiškas stalinis kompiuteris LENOVO ThinkCentre M910 Tiny yra toks nedidelis, kad lengvai telpa į knygų lentyną ar po stalu. Sukurtas darbui ekstremaliomis sąlygomis, šis kompiuteris atsparus nedideliems smūgiams, temperatūrų pokyčiams, dulkėms, todėl puikiai atliksite darbus ir galėsite visą dėmesį sutelkti į savo verslą.

Skaityti daugiau...

Nuo naujausios operacinės sistemos iki patobulintos klaviatūros – patikimas Lenovo V110 atitiks Jūsų verslo poreikius šiandien ir ateityje. Šį 15.6" colių įstrižainės, modernaus dizaino nešiojamąjį kompiuterį su aukštos raiškos ekranu, puikiai veikiančiu tiek lauke, tiek patalpose įsigysite už prieinamą kainą.

Skaityti daugiau...

Vienas iš paskutinių „Windows 10“ operacinės sistemos atnaujinimų sukėlė problemų prisijungti prie interneto kai kuriems asmeninių kompiuterių naudotojams. Į tai dėmesį atkreipė keli Europos interneto paslaugų tiekėjai.

Skaityti daugiau...

Panašu, kad išpirkos reikalaujantys kenkėjai tapo populiarūs tarp kibernetinių nusikaltėlių – pastebimas stabilus šių kenksmingų programų augimas tarp skirtingų operacinių sistemų, o nuo 2014 metų – ir tarp mobiliųjų įrenginių platformų.

Skaityti daugiau...

Leidinys „Hardware France“ (Hardware.fr) jau keletą metų skelbia stalinių kompiuterių pagrindinių komponentų statistiką, skirdami dėmesį tiek prekiniams ženklams, tiek atskiriems SSD, kietųjų diskų, RAM, maitinimo blokų, pagrindinių ir vaizdo plokščių modeliams. Žemiau minimų skaičių šaltinis yra vienos iš stambiausių Prancūzijos internetinių parduotuvių aptarnavimo centras. Į sąrašus įtraukti kompiuterių komponentai, parduoti nuo 2015 m spalio 1 d iki 2016 balandžio 1 d, o vėliau pagal garantines sąlygas grąžinti atgal iki 2016 m rugsėjo 30 d. Siekiant sumažinti matavimo paklaidą, Hardware.fr įtraukė į sąrašą tam tikrus prekinius ženklus tik tuo atveju, jei buvo parduota ne mažiau kaip 500 vienetų juo pažymėtų prekių. Atskiriems modeliams žemutinė riba buvo sumažinta iki 100 vienetų.

Skaityti daugiau...

2016 m. išpirkos reikalaujančių virusų išpuolių prieš verslą padaugėjo tris kartus – nuo išpuolių kas 2 minutes sausį iki kas 40 sekundžių spalį. Išpuolių prieš privačius naudotojus skaičius padidėjo nuo vieno išpuolio kas 20 sekundžių iki kas 10 sekundžių. Šiemet atsirado daugiau nei 62 naujos išpirkos reikalaujančių virusų šeimos, taigi grėsmė augo taip agresyviai, kad „Kaspersky Lab“ išpirkos reikalaujančius virusus įvardijo kaip pagrindinę 2016 m. temą.

Skaityti daugiau...

„Kaspersky Total Security Multi-Device“ – skaitmeninio „aš“ visapusiška apsauga

Kaspersky Total Security Multi-Device“ – kompleksinis sprendimas, skirtas operacinėms sistemoms „Windows“, OS X, „Android“, „iOS“ ir „Windows Phone“. Sprendimas yra produkto „Kaspersky PURE 3.0“ įpėdinis ir taikomas apsaugai nuo kibernetinių grėsmių ir valdyti interneto vartotojo skaitmeninius duomenis.

Skaityti daugiau...