PrisijungtiTildes Biuras 2012 Namų vartotojams BOX

Prekės kodas: TBL-2009F-1E
Kiekis sandėlyje: 1 vnt.
Pristatymas: 1-4 darbo dienos

Tildės Biuras 2012 Home & Student Promo - versija skirta studentams ir namų vartotojams.
Kaina: 89,00 €
Salesprice with discount
Sutaupote:


Preloader

Tildės Biuras 2012 Home & Student Promo - versija skirta studentams ir namų vartotojams.

„Tildės Biuras“ – tai programinės įrangos paketas, užtikrinantis visapusišką lietuvių kalbos palaikymą jūsų kompiuteryje.

Rašybos patikra

Kuriant elektroninius dokumentus, dažnai pasitaiko rašybos klaidų. „Tildės Biure 2012“ yra lietuvių kalbos rašybos patikros įrankių. Visi žodžiai, kurie gali būti klaidingi (taisyklingų žodžių sąraše jų nėra), rašant iš karto pabraukiami raudona vingiuota linija. Pažymėtą žodį spustelėjus dešiniuoju pelės mygtuku, programa pateikia galimus žodžio taisymo variantus. Jums tereikia pasirinkti tinkamą.

 

Automatinis taisymas

Jei dirbate su lietuviškais tekstais, „Tildės Biuras 2012“ siūlo naudotis didesnėmis automatinio taisymo galimybėmis. Tai reiškia, kad programa Microsoft Word automatiškai ištaisys ne tik tas klaidas, kurios įtrauktos į automatiškai taisomų klaidų sąrašą lietuvių kalba, bet ir bus taisomi klaidingai pavartoti žodžių linksniai ir kitos lietuvių kalbai būdingos rašybos klaidos (pvz., ilgųjų ir trumpųjų balsių vartosena). Tarkime, jei rašant žodį „gyvybė“ ilgoji raidė bus pakeista trumpąja (givybė), tokią klaidą „Tildės Biuras 2012“ ištaisys automatiškai.

Pastaba

„Tildės Biuro 2012“ automatinio taisymo funkcija taiso žodžius, pagal kuriuos rašybos tikrintuvas randa tik vieną galimą taisymo variantą ir kuriuos sudaro mažiausiai šeši rašybos ženklai.

Gramatikos patikra

„Tildės Biuras 2012“ turi parinktį, skirtą sakinių taisyklingumui tikrinti. Programoje Microsoft Word atliekama lietuviško sakinio struktūros analizė. Surandami praleisti ir nereikalingi kableliai, kitos skyrybos klaidos. Taisomas mažųjų ir didžiųjų raidžių rašymas, taip pat tikrinamas žodžių linksnių suderinamumas. Rastos gramatinės klaidos pabraukiamos žaliai.

Sinonimų žodynas (tezauras)

„Tildės Biuras“ siūlo galimybę patobulinti ne tik teksto formą, bet ir stilių. Jei rašydami tekstą nenorite dažnai vartoti to paties žodžio arba norite patobulinti teksto sklandumą, „Tildės Biuro“ sinonimų žodyne galite rasti tinkamiausią bet kurio žodžio reikšmę. Žodyne yra 29 000 žodžių.

Žodžių kėlimas į kitą eilutę

Parašėte tekstą lietuvių kalba ir patikrinote rašybą. Tekstą galite dar tvarkyti dalydami žodžius, kad jie būtų keliami į kitą eilutę. Tai pagerina teksto formatą: lygiuojant tekstą iš abiejų kraštų pašalinami nereikalingi tarpai. „Tildės Biuras 2012“ užtikrina galimybę kokybiškai dalyti žodžius ir kelti į kitą eilutę pagal rašybos taisykles, atsižvelgiant į daugiau kaip 5 000 išimčių.

Žodžiai keliami programoje Word.

„Tildės Biuras“ 2012 sisteminiai reikalavimai

Aparatūros ir programinės įrangos reikalavimai:

 • 1 GHz arba spartesnis procesorius

 • 256 MB operatyvinės atminties RAM

 • 1 GB laisvos vietos standžiajame diske

 • Kompaktinių diskų įrenginys

 • „Microsoft Windows XP“ (32 bitų) su 3-iu papildymų paketu (ang. service pack), „Windows Vista“ (32 bitų arba 64 bitų), „Windows 7“ (32 bitų arba 64 bitų)

Rašybos bei gramatikos tikrintuvas veikia su:

 • „Microsoft Office 2010“ 32 bitų

 • „Microsoft Office 2007“ 32 bitų

 • „Microsoft Office 2003“ 32 bitų

 • „OpenOffice“

 • „LibreOffice“

 • „Lotus Notes“ iki 8.5 versijos

„Tildės Biuro“ gramatikos tikrintuvas nesuderinamas su:

 • „Microsoft Office  2010“ 64 bitų

 • „Microsoft Office“ „Click-to-Run“