PrisijungtiKaspersky Endpoint Security Cloud. 10-14 Node 1 metai nauja licencija

Gamintojas: Kaspersky
Prekės kodas: KL4741XAKFS
Prekyboje: daugiau nei 5 vnt.
Pristatymas:

Vienoje paprastoje, nesudėtingoje naudoti debesies technologija pagrįstoje konsolėje pateikiame lengvai valdomus kibernetinės apsaugos įrankius ir valdymo funkcijas.
Naudodami mūsų paprastą debesų technologija pagrįstą konsolę valdykite kelis „endpoint“, mobiliuosius įrenginius ir failų serverius nuotoliniu būdu iš bet kurios vietos.
Nereikia jokios papildomos aparatūros, nes valdymo konsolė yra debesyje, tad „Kaspersky Lab“ iš anksto pasirūpino jos infrastruktūra.
Galinga, pasaulyje nuodugniausiai išbandyta ir daugiausiai apdovanojimų pelniusi apsauga
Kaina: 35,09 €
Salesprice with discount
Sutaupote:


Preloader

Privalumai

Mūsų naudoti paruošta debesų technologija pagrįsta konsolė suteiks jums galimybę valdyti kelis „endpoint“, mobiliuosius įrenginius ir failų serverius nuotoliniu būdu iš bet kurios vietos.

Kaspersky Endpoint Security CloudNetrunka įsidiegti, paprasta naudoti


Centralizuotas valdymas, debesyje: administratoriai gali stebėti iki 1 000 įmonės tinklo mazgų apsaugos būklę bet kuriuo prie interneto prijungtu įrenginiu iš bet kurios vietos.

Lengva įdiegti: diegiant „Kaspersky“ automatiškai atpažįsta operacinę sistemą ir atsisiunčia atitinkamą diegimo failą. Jeigu naudojamos prie interneto neprijungtos darbo stotys, galima atsisiųsti visą diegimo paketą.

Numatytieji apsaugos profiliai, kuriuos sukūrė „Kaspersky Lab“ ekspertai, apsaugą suteikia akimirksniu. Vienas profilis tinka visiems įrenginių tipams ir platformoms: „Windows“, „iOS“ ir „Android“.

Nustatykite prieigą prie tarpinio serverio produkto platinimo nustatymuose, kad įdiegus įjungtumėte spartų prisijungimą prie serverių, kurie suteikia galimybę per „Kaspersky Endpoint Security Cloud“ agentą gauti naujinimų ir profilių.

Kaspersky Endpoint Security CloudDaugybė funkcijų, kad būtų užtikrinta visų įrenginių apsauga


Stipriausia apsauga rinkoje: „Kaspersky Lab“ yra pasaulyje nuodugniausiai išbandyta ir daugiausiai apdovanojimų pelniusi apsauga

Apsaugokite ir valdykite išmaniuosius telefonus naudodami „Anti-Phishing“, įsilaužimų aptikimo, mobiliųjų įrenginių valdymo (MDM) priemones ir nuo vagysčių saugančias technologijas, skirtas „Android“ ir „iOS“ įrenginiams. Taip pat įtraukta „Android“ įrenginių apsauga nuo virusų.

Kelių nuomininkų galimybės padeda valdomų tarnybų teikėjams lengviau rūpintis kelių klientų saugumo poreikiais nuotoliniu būdu ir be jokios nereikalingos painiavos. Jos taip pat padeda lengviau valdyti skirtingose vietose biurus turinčių įmonių apsaugą.


Taikykite tiek vartotojams skirtus, tiek visiems vartotojams tinkančius profilius, atsižvelgdami į tai, kaip jūsų darbuotojai naudoja skirtingus įrenginius.

Kaspersky Endpoint Security CloudNebrangu


Jokių infrastruktūrai skirtų arba paslėptų išlaidų – visą valdymą debesyje prižiūri „Kaspersky Lab“. Nereikia jokios papildomos aparatūros.

Naudojimu pagrįstos kainos: išsirinkite lanksčią mėnesinę licenciją su įvairios apimties ir naudojant apmokestinamomis parinktimis arba fiksuotą metinę licenciją. Lengva apskaičiuoti ir valdyti išlaidas.

Lengvas būdas naudotis trečiosios šalies paslaugomis įmonėms, kurios pageidauja perleisti IT apsaugą rangovams.
 

Funkcijos

Smulkios ir vidutinės įmonės susiduria su daugybe panašių grėsmių kaip ir stambesnės įmonės, bet joms dažnai trūksta valdymo ir apsaugos išteklių. Joms reikia:

  • saugoti įmonės ir kliento duomenis nuo tokių grėsmių, kaip „Cryptlocker“ ir duomenų vagysčių;
  • saugoti įmonės veiklą nuo trikčių, užtikrinant IT sistemų našumą ir apsaugą;
  • apsaugoti mobiliuosius darbuotojus ir jų įrenginius, įskaitant BYOD scenarijus.

Daugelis smulkių ir vidutinių įmonių turi tai pasiekti per ribotą laiką ir naudojant ribotus išteklius bei biudžetą. Neturint IT apsaugos darbuotojų būtina nebrangi, bet lengvai diegiama ir valdoma apsauga.

Galimybės

Kaspersky Endpoint Security Cloud buvo sukurta konkrečiai įmonių, neturinčių nuolatinių IT apsaugos darbuotojų, saugos ir valdymo iššūkiams spręsti.

Viena lengvai valdoma, debesų technologijomis pagrįsta konsolė suteikia galimybę apsaugoti jūsų įmonei gyvybiškai svarbius IT įrankius – failų serverius, asmeninius kompiuterius, išmaniuosius telefonus ir planšetinius kompiuterius – kartu saugant savo duomenis nuo grėsmių, kurios gali sutrikdyti įmonės veiklą, pvz., „ransomware“. Numatytieji „Kaspersky Lab“ ekspertų sukurti profiliai leidžia nedelsiant pradėti naudotis saugos priemonėmis.

Net jei IT apsaugai galite skirti tik 15 minučių, Kaspersky Endpoint Security Cloud tiek visiškai pakaks įmonės tinklui apsaugoti. Mūsų žiniatinklio technologijomis grįsta konsolė suteikia jums galimybę valdyti apsaugą nuotoliniu būdu iš bet kurios vietos, naudojant jūsų pasirinktus prie interneto prijungtus įrenginius.

Naudodami keliems nuomininkams skirtą debesies technologijomis grįstą konsolę valdomų tarnybų tiekėjai gali nuotoliniu būdu lengvai valdyti kelių klientų apsaugą.

Įrenginių skaičius
daugiau nei 5
Licencijos trukmė
12 mėn
Licencija
Nauja