PrisijungtiESET Smart Security Premium - 1 kompiuteris 2 metai nauja licencija

Gamintojas: Eset
Prekės kodas: esetssp-1-2
Prekyboje: daugiau nei 5 vnt.
Pristatymas: El.paštu per 1 darbo dieną

ESET Smart Security Premium – Premium interneto apsauga, suteikianti geriausią našumo, grėsmių aptikimo ir patogumo naudoti balansą. Kartu su apdovanojimais įvertinta ESET antivirusine, ESET Smart Security Premium saugos Jūsų slaptažodžius, šifruos duomenis, padės apsaugoti prarastą kompiuterį bei leis saugiai naudotis internetine bankininkyste bei atlikti pavedimus internete.
Kaina: 72,60 €
Salesprice with discount
Sutaupote:


Preloader

Mėgaukitės savo skaitmeniniu gyvenimu nesibaimindami – Jus saugo geriausia daugiasluoksnė ESET apsauga:

Saugesnė el. bankininkystė ir apsipirkimas internete. Automatiškai apsaugo el. bankininkystės tinklapiuose atliekamus pavedimus bei padeda likti saugiems atliekant internetinius pirkimus.

Internetinės kameros ir maršrutizatoriaus kontrolė. Gausite įspėjimus apie bandymus pasinaudoti internetine kamera. Taip pat galėsite tikrinti savo maršrutizatoriaus apsaugą ir prie jo prisijungusius įrenginius.

Saugiai laikykite slaptažodžius ir šifruokite savo duomenis (NAUJA). Naudokite ir laikykite savo slaptažodžius itin saugiai, taip pat šifruokite failus bei USB atmintines.

Galinga antivirusinė šerdyje. Mūsų nuolat apdovanojimus pelnanti antivirusinė apsauga nuo šiol turi ir apsaugą nuo skriptais paremtų atakų.

Saugumo ataskaita (NAUJA). Kiekvieną mėnesį ESET pateiks saugumo ataskaitą apie Jūsų kompiuterio saugumo būseną. Šioje ataskaitoje galėsite peržiūrėti aptiktas kenkėjiškas programas, virusus, užblokuotas kenksmingas svetaines, nepageidaujamus spam tipo laiškus, sustabdytus neleistinus prisijungimus prie Jūsų internetinės kameros, slaptažodžių panaudojimo, Tėvų kontrolės ir daug kitų duomenų.

Suraskite ir susigrąžinkite savo prarastą nešiojamą kompiuterį. Susekite, kur šiuo metu yra jūsų prarastas nešiojamas kompiuteris. Stebėkite, kas su juo daroma, nusiųskite radusiajam žinutę, kad padėtų Jums jį susigrąžinti.

Naujas kompiuteris? Įsigijote naują kompiuterį? Jokių problemų! Tiesiog perkelkite licenciją į kitą pasirinktą įrenginį neprarasdami visapusiškos apsaugos.

Svarbiausios funkcijos:

Apsauga nuo virusų
Apsauga nuo šnipinėjimo programų
UEFI Skaitytuvas
Licencijų valdymas my.eset.com
Įsilaužimų blokatorius
Apsauga nuo skriptais paremtų atakų
Apsauga nuo sukčiavimo
Saugumo ataskaita (NAUJA)
Prieigos prie web (saityno) apsauga
HIPS (įskaitant apsaugą nuo „Ransomware“ virusų)
Apsauga nuo brukalo
Asmeninė ugniasienė
Namų tinklo stebėjimas - apsauga nuo į tinklą nukreiptų grėsmių
Internetinės kameros apsauga
Tinklo apsauga nuo atakų
Apsauga nuo įtraukimo į užgrobtų kompiuterių tinklą.
Bankininkystės ir mokėjimų apsauga
Tėvų kontrolė
Apsauga vagystės atveju Anti-Theft
Slaptažodžių saugykla (taip pat ir Android)
Duomenų ir išorinių laikmenų šifravimas

Įrenginių skaičius
1
Licencijos trukmė
24 mėn
Licencija
Nauja