PrisijungtiESET NOD32 Antivirus - 1 kompiuteris 1 metai nauja licencija

Gamintojas: Eset
Prekės kodas: esnod321pc1new
Prekyboje: daugiau nei 5 vnt.
Pristatymas: El.paštu per 1 darbo dieną

ESET NOD32 Antivirus – apdovanojimais įvertinta antivirusinė apsauga, suteikianti būtiną apsaugą nuo kenkėjiškų programų, ir užtikrinanti geriausią našumo, grėsmių aptikimo ir patogumo naudoti balansą.
Kaina: 27,83 €
Salesprice with discount
Sutaupote:


Preloader

Mėgaukitės internetu apsaugoti legendinės ESET NOD32 antivirusinės – daugiau nei du dešimtmečius geriausiai IT ekspertų ir žaidėjų vertinamo prieš kenkėjus kovojančio sprendimo:

Mėgaukitės saugesniu internetu. ESET NOD32 antivirusinė yra pastiprinta naująja skriptais + paremtų atakų apsauga.

Daugiau jokių kompiuterio sulėtėjimų dėl antivirusinių. Jūsų kompiuteris veiks sparčiai dėka ESET itin efektyvios ir greitos antivirusinės.

Mėgaukitės žaisdami ir žiūrėdami. Žaiskite žaidimus ir žiūrėkite vaizdo turinį nepertraukinėjami dėka ESET specialaus žaidimų režimo.

Paprasta naudotis. Mėgaukitės ESET optimizuota apsauga arba patys keiskite daugiau nei 150 nustatymų pagal savo poreikius.

Saugumo ataskaita (NAUJA). Kiekvieną mėnesį ESET pateiks saugumo ataskaitą apie Jūsų kompiuterio saugumo būseną. Šioje ataskaitoje galėsite peržiūrėti aptiktas kenkėjiškas programas, virusus, užblokuotas kenksmingas svetaines, nepageidaujamus spam tipo laiškus, sustabdytus neleistinus prisijungimus prie Jūsų internetinės kameros, slaptažodžių panaudojimo, Tėvų kontrolės ir daug kitų duomenų.

Naršykite nesibaimindami. ESET apsaugos technologija yra tobulinama jau daugiau nei 30 metų. ESET NOD32 yra pelniusi daugiausiai „VB100“ apdovanojimų nei bet kuri kita antivirusinė programa pasaulyje.

Naujas kompiuteris? Įsigijote naują kompiuterį? Jokių problemų! Tiesiog perkelkite licenciją į kitą pasirinktą

Svarbiausios funkcijos:

Apsauga nuo virusų
Apsauga nuo šnipinėjimo programų
Įsilaužimų blokatorius
Apsauga nuo skriptais paremtų atakų
Apsauga nuo sukčiavimo
Saugumo ataskaita (NAUJA)
Prieigos prie web (saityno) apsauga
HIPS (įskaitant apsaugą nuo „Ransomware“ virusų)
UEFI Skaitytuvas
Licencijų valdymas my.eset.com

Įrenginių skaičius
1
Licencijos trukmė
12 mėn
Licencija
Nauja