PrisijungtiESET Multi-Device Security Pack, 2 įrenginiai, 1 metai, atnaujinimo licencija

Gamintojas: Eset
Prekės kodas: eset-multi/2renew1year
Kiekis: daugiau nei 5 vnt.
Pristatymas: 1-3 darbo dienos

ESET Multi-Device Security (EMDS) siūlo greičio, saugumo ir patogumo balansą visapusiškai apsaugodama Jūsų Windows, Mac ir Android įrenginius bei vaikų matomo turinio kontrolę ESET Parental Control Android išmaniesiems. Turėdami vieną licenciją visiems įrenginiams užtikrinsite visų Jūsų įrenginių saugumą pigiau.
Kaina: 34,85 €
Salesprice with discount
Sutaupote:


Preloader

Interneto apsauga

Naujausios kartos technologija apsaugo Jus prisijungus prie interneto kompiuteriu ar išmaniuoju įrenginiu.

Apsaugokite visus savo įrenginius

Windows, Mac, išmanusis telefonas ar planšetė - apsaugokite juos visus. Keičiate įrenginį? Tiesiog perkelkite dar galiojančią licenciją į kitą įrenginį.

Atgaukite savo internetinės kameros ir maršrutizatoriaus kontrolę

Gausite įspėjimus apie bandymus pasinaudoti internetine kamera. Taip pat galėsite tikrinti savo maršrutizatoriaus apsaugą ir prie jo prisijungusius įrenginius.

Saugesnė el. bankininkystė ir apsipirkimas internete

Automatiškai apsaugo el. bankininkystės tinklapiuose atliekamus pavedimus bei padeda likti saugiems atliekant internetinius pirkimus.

Apsaugokite savo vaikus internete

ESET Parental Control leidžia valdyti, ką Jūsų vaikai gali matyti savo Android išmaniuosiuose įrenginiuose, nustatyti žaidimų limitus ir daugiau.

Visada naujausia apsauga

Vos tik bus išleistos naujos produktų versijos, galėsite nemokamai į jas atsinaujinti, kol galios licencija. Šitaip visada turėsite naujausią ir geriausią apsaugą.

Įrenginių skaičius
2
Licencijos trukmė
12 mėn
Licencija
Atnaujinimas